• www.adiyamanciceksiparisi.com kullanıcıların www.adiyamanciceksiparisi.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
  Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
 • www.adiyamanciceksiparisi.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
  www.adiyamanciceksiparisi.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
 • www.adiyamanciceksiparisi.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.www.adiyamanciceksiparisi.com ‘in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,www.adiyamanciceksiparisi.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.adiyamanciceksiparisi.com in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • www.adiyamanciceksiparisi.com , kullanıcılara ve kullanıcıların www.adiyamanciceksiparisi.com  sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
 • Sitemiz www.adiyamanciceksiparisi.com SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm transfer işlemleri Garanti Bankası Vpos’ları üzerinden SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Kart numaranız banka güvencesinde olup kişisel bilgilerinize ulaşılamaz. Sitemizde limit aşımına uğramış,çalıntı olarak bildirilmiş kartlar kullanılamaz.
 • 18 yaşından küçükler
  Bir velinin ya da yasal bakıcının izni olmadan 18 yaşın altındaki kişiler tarafından www.adiyamanciceksiparisi.com adresine bilgi sunulamaz. 18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe www.adiyamanciceksiparisi.com sitesinden ürün satın alamazlar ve diğer yasal eylemlerde bulunamazlar.